Yönetim Kurulu Başkanı Vali Yardımcısı V. Sayın Ahmet KARAKAYA, Yönetim Kurulu Başkan V. Çaycuma Kaymakamı Sayın Serkan KEÇELİ, Yönetim Kurulu Üyesi Devrek Kaymakamı Sayın Yakup GÜNEY, Yönetim Kurulu Üyesi Zonguldak TSO Başkanı Sayın Metin DEMİR ve Yönetim Kurulu Üyesi Çaycuma TSO Başkanı Sayın Rıfat SARSIK Organize Sanayi Bölgemizde faaliyet gösteren Gersan Elektrik San. Tic. A.Ş. firması ile   Vadi Orman Ürünleri Mad. Nak. Enerji San. Tic. Ltd. Şti. firmalarına ziyaretlerde bulundular.

Oldukça olumlu bir şekilde geçen ziyaretlerde ihtiyaçlar, sorunlar ve çözüm yolları konuşuldu, Gersan Elektrik San. Tic. A.Ş. firması yetkilisi Neşat ŞAHİN ile birlikte Yönetim Kurulu Başkanı Vali Yardımcısı V. Sayın Ahmet KARARKAYA ve Yönetim Kurulu üyeleri fabrikada incelemelerde bulundular üretim hakkında bilgi aldılar, sonrasında Vadi Orman Ürünleri Mad. Nak. Enerji San. Tic. Ltd. Şti. firmasına geçen Yönetim Kurulu Üyeleri firma yetkilisi Sezai ÇANAKÇI ile birlikte fabrikada incelemelerde bulundular üretim hakkında bilgi aldılar,

 

Yönetim Kurulu Başkanı Vali Yardımcısı V. Sayın Ahmet KARAKAYA; Zonguldak Valisi Sayın Ali KABAN Beyefendi'nin Çaycuma Organize Sanayi Bölgesinin gelişimini çok önemsediğini ve sorunlarıyla yakından ilgilendiğini belirttikten sonra  Çaycuma’nın sosyal, ekonomik ve kültürel gelişimi ile istihdamına katkı sağlayan işletme sahiplerine teşekkür etti ayrıca her geçen gün gelişerek yatırım merkezi haline gelen Çaycuma Organize Sanayi Bölgesi içerisindeki bütün yatırımcılara kapılarının açık olduğu çağrısında bulundu.